Deprecated: Required parameter $rule follows optional parameter $source_field in /home/cartonde/public_html/wp-content/plugins/persian-gravity-forms/includes/class-payments.php on line 302
صفحه اصلی – صنایع کارتن سازی درخشان

صفحه اصلی

درباره ما

سایت درخشان در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱ فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات در زمینه طراحی و تولید انواع کارتن در بستر اینترنت به طور رسمی آغاز نمود.

کلیه مراحل تولید از ابتدا شامل طراحی فیزیکی ، طراحی گرافیکی ، چاپ ، سلفون کشی مات و براق و منگنه در کارگاه درخشان انجام میگیرد.
این گروه در کلیه صنوف با معتبرترین تولیدکنندگان افتخار همکاری دارد.

انواع ورق

دو لایه

این ورق‌کارتن شامل دولایه است که کمترین استحکام را دارد. بنابراین در شرایط بسیار ساده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد و چندان مقاومتی ندارد. اما نباید تصور کنید که بلااستفاده است. خیر. ما در شرایطی خاص برحسب نیاز و برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و مواد اولیه تولید ورق‌های کارتنی بهتر است که از همین سینگل فیس‌ها استفاده کنیم .

3 لایه

این نوع ورق کارتن از یک لایه فلوت و 2 لایه مسطح تشکیل شده است. همین ورق 3 لایه انواعی دارد که شامل: سه لایه، لاینر، کرافت شبه کرافت، تاپ وایت هستند. این نوع ورق کارتنی از سینگل فیس مقاوم‌تر اما از ورق کارتنی 5لایه ضعیف‌تر است. معمولا در جعبه های کفش یا جعبه های پستی مورد استفاده قرار می گیرد .

4 لایه

ورق کارتن چهار لایه از دو لاینر و دو فلوت تشکیل شده است. این چهار لایه یکی درمیان ( یعنی لاینر+فلوت+لاینر+فلوت ) قرار گرفته اند. در صورتی که این ورق کارتن در ساخت جعبه کارتنی استفاده شود، لایه پنجم ضرورتاً لمینت خواهد بود. در نتیجه ورق کارتن چهار لایه به علاوه لمینت 5 لایه کلی می‌شوند. به همین دلیل مقاومت و استحکام بالایی نیز خواهد داشت.

5 لایه

این ورق جزء ورق‌هایی است که بیشترین کاربرد را در حیطه تولید پک‌بسته‌بندی دارد. طبیعتاً بیشتر شدن لایه‌های آن نسبت به ورق سینگل فیس و ورق سه لایه مقاومت، استحکام و دوام آن را نیز افزایش داده و موجب می‌شود بیشترین وزن را متحمل شود. برای مثال جعبه‌های کارتنی که با ورق‌های پنج لایه ساخته شده اند بهترین گزینه برای حمل و بسته‌بندی محصولاتی هستند که حدودا وزنی بین 15 تا 45 کیلوگرم را دارند.

7 لایه

این نوع ورق‌های کارتنی جزء تولیداتی هستند که کمتر و برای شرایط و کاربردهای خاص تولید خواهند شد. زیرا که تعداد لایه‌ها بیشتر است و هزینه آن نیز به نسبت سایر انواع ورق‌های کارتنی زیادتر خواهد بود. که معمولا برای بسته بندی لوازم برقی با وزن بالا مورد استفاده قرار می گیرد . ورق‌کارتن متشکل از لایه‌های مختلف است که به دو دسته لایه مسطح و لایه فلوت تقسیم می‌شوند. برای مثال یک ورق‌کارتن سه لایه متشکل از دو لایه مسطح است که یک لایه فلوت را احاطه کرده‌اند . در ورق های کارتنی چند لایه موج دار و کنگره شکل وجود دارد که ما بین لایه های صاف قرار گرفته است . به این کنگره ها فلوت کارتن گفته می شود . تعداد موج ها و کنگره ها در لایه های مختلف متفاوت است .

کارتن مواد غذایی

تولید کارتن مواد غذایی در کارخانه کارتن سازی هم از نظر بهداشتی و هم از نظر ظاهری

کارتن خشکبار و خرما

بسته‌بندی در صنعت خشکبار به عنوان یکی از عوامل اساسی در حفظ کیفیت و نگهداری آجیل و

کارتن دارویی و آرایشی

کارتن آرایشی و بهداشتی با ارائه راهکارهای نوین و بهینه برای نگهداری و استفاده از محصولات آرایشی

کارتن لمینتی

کارتن لمینتی، نوعی کارتن است که سطح بیرونی کارتن با یک لایه مقوا در گرماژ های مختلف

×