کارتن خشکبار و خرما

بسته‌بندی در صنعت خشکبار به عنوان یکی از عوامل اساسی در حفظ کیفیت و نگهداری آجیل و خشکبار اهمیت بسیاری دارد.                                            کارتن مقوایی با داشتن ویژگی

های منحصر به فرد توانسته به عنوان یکی از محبوب ترین 

انواع بسته بندی جایگاه ویژه ای در بازار بسته بندی آجیل و خشکبار پیدا کند.این جعبه ها با داشتن پوششی مقاوم و محکم می توانند از خشکبار مختلف محافظت نمایند. برای بسته بندی یک محصول مانند خشکبار تنها نباید به بخش زیبایی آن توجه شود. اگر شما تولید کننده هستید بهتر است استحکام و مقاومت جعبه و کارتن خشکبار را نیز در نظر بگیرید. این ویژگی باعث می شود تا محصول شما در برابر آسیب های احتمالی حفظ شده و به سلامت پروسه ی حمل و نقل را پشت سر بگذارد.

کارتن خشکبار صادراتی دارای یکسری ویژگی های خاص است که آنرا برای بازار صادرات مناسب میکند. 

کارتن های خشکبار صادراتی در ابعاد و وزن های گوناگونی تولید میشوند. برای اینکه خشکبارها به بازار عرضه شوند، می بایست در بسته بندی های شیک و مقاوم قرار بگیرند. رقابت به جهت صادرات در بین کشورهای تولیدکننده خشکبار با توجه به کیفیت محصول، قیمت آن میباشد. بسته بندی در مدل های مختلف در طرح های شیک قدرت محصول شما را در رقابت با رقبا افزایش میدهد.

 

از دیگر بسته بندی های خشکبار می توان به انواع خرما اشاره کرد .

باتوجه به رشد روز افزون در این صنعت و تنوع پک‌های موجود در بازار، ارائه بسته بندی جذاب، با شکل‌ها و کاربردهای مختلف شانس بیشتری برای ارتقا سطح فروش ایجاد می‌کند .هدف اصلي در بسته بندی خرما اين است كه در فاصله زماني انبارداري- حمل و نقل و توزيع و تا رسيدن به دست مصرف كننده مشخصات مهم خرما حفظ شده و از صدمات و خطرات احتمالي جلوگيري شود.

 

برای انواع مختلف خرما ، باید بسته بندی مناسب آن را انتخاب کرد. انتخاب درست کارتن خرما و در کل بسته بندی خرما ، اولا از محصول بهتر نگهداری میکند یعنی در مقابل نور ، رطوبت ، فشار و غیره ، محصول در سلامت میماند ، دوما خود کارتن خرما ، عاملی است که باعث فروش بیشتر میشود. البته اگر به طور صحیح طراحی و تولید شده باشد.در بیشتر مواقع به درخواست مشتری و جهت کیفیت و شکل ظاهری شکیل تر کارتن های خرما را از جنس لمینتی با طرح انتخابی مشتری تولید می کنند.

×